Vánoční setkání na FoS ČR

21.12.2009

V sídle FoS ČR se v pátek 18.12.2009 setkali partneři, externí spolupracovníci, členové výboru a kontrolní komise Sdružení, předsedové některých Regionálních folklorních sdružení, představitelé folklorních festivalů, "volontéři" a pracovníci sekretariátu k tradičnímu vánočnímu posezení.

Předseda Zdeněk Pšenica poděkoval všem za obětavou práci ve prospěch Folklorního sdružení, členských souborů a festivalů v letošním roce ve všech oblastech činnosti Sdružení... při organizování folklorních festivalů, slavností a dalších akcí, koncertů, výstav, v oblasti informování a propagace folkloru, zahraniční činnosti, v organizační práci Sdružení, v ekonomické oblasti....

Poděkoval rovněž všem partnerům, mediálním partnerům, sponzorům a přátelům Folklorního sdružení ČR.

Popřál všem úspěšný nový rok 2010, který bude i rokem 20. výročí založení a dvaceti úspěšných let Folklorního sdružení ČR.

dm, foto: Svetozár Plesník