V Bratislavě o spolupráci

13.12.2012

Ve středu 12. prosince jednal předseda FoS ČR v Bratislavě s představiteli Národního osvětového centra náměstkyní generálního ředitele Jarmilou Strelkovou a ředitelem odboru Jozefem Buričem o pokračování dlouholeté spolupráce zejména v organizování Dnů tradiční kultury, soutěžích Zpěváček a Slávik, a dalších projektech.

Zdeněk Pšenica se rovněž setkal s výkonnou ředitelkou Visegradského fondu Karlou Wursterovou. Společně hodnotili letošní spolupráci v zajištění projektu Dnů tradiční kultury, kdy byly letos organizovány v ČR a na Slovensku soustředění mladých primášků, lidových muzik, tanečních párů a dětských odzemkářů.

Při setkání  s Miro Dudíkem, primášem Orchestru lidových nástrojů hovořil předseda rovněž společných koncertech Zpěváček a Slávik Slovenska, jejich budoucnosti. Navázal tím i na diskusi, kterou měl v pondělí 11.12. při setkání s Petrem Dvorským v Praze.