Usnesení X. Valné hromady FoS ČR

30.4.2008

Valná hromada Folklorního sdružení ČR s účastí 110 delegátů přijímá dne 26. dubna 2008 toto
Usnesení X. Valné hromady FoS ČR :

1. Valná hromada Folklorního sdružení ČR volí:

• osmičlenný výbor FoS ČR na nadcházející období ve složení: Ehrenbergerová Radka, Fabišik Vlastimil, Langer Josef, Michálek Ladislav, Novák Jaroslav, Pálenská Taťjana, Pšenica Zdeněk a Zorbičová Jarmila.
  • sedmičlennou revizní komisi FoS ČR na nadcházející období ve složení: Hrubeš Bohumil, Chochola Bohumil, Ošťádal Petr, Semelka Jiří, Valentová Irena, Valová Dagmar a Zehnalová Eva.

2. Valná hromada Folklorního sdružení ČR schvaluje:

• členem výboru tajemníka Pokorného Jiřího,
  • zprávu o činnosti FoS ČR v letech 2005 až 2007,
  • zprávy o hospodaření FoS ČR v letech 2005 až 2007,
  • zprávu kontrolní komise FoS ČR k hospodaření sdružení v období 2005 – 2007,
  • předložený plán činnosti FoS ČR na léta 2008 - 2011,
  • výši členských příspěvků takto: děti do 15 let ve výši 50,- Kč dítě/ročně, mládež 15 – 18 let na 100,- Kč člen/ročně, starší 18 let a jednotlivci na 150,- Kč ročně, .

3) Valná hromada Folklorního sdružení ČR ukládá výboru:

• zvolit předsedu, 1. místopředsedu a místopředsedu FoS ČR,
  • rozpracovat schválený plán činnosti na příslušný rok a postupně naplňovat,
  • pracovat na základě věcných a termínovaných úkolů, včetně stanovení odpovědnosti a termínů kontroly,
  • zabývat se písemnými připomínkami delegátů valné hromady,
  • jednat o možnosti ekonomické činnosti ve prospěch sdružení a členských subjektů.

4) Valná hromada Folklorního sdružení ČR ukládá kontrolní komisi:

• zvolit předsedu a místopředsedu komise,
  • zpracovat plán práce komise včetně kontrol hospodaření nižších článků, regionálních sdružení a postupně jej naplňovat,
  • kontrolovat vedle ekonomických záležitostí také věcné naplňování usnesení a programu sdružení.

Usnesení zpracovala návrhová komise ve složení:

Hrubeš Bohumil, Macháček Dušan a Synek František