Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Termín přihlášek na semináře prodloužen do 6.11.2009

Termín přihlášek na semináře prodloužen do 6.11.2009

4.11.2009

Termín přihlášek na semináře prodloužen do 6.11.2009
Soubor:
VyrocniSetkaniSouboru_2009 (5)0.doc
Formát:
Velikost:
76kB

na základě usnesení X. valné hromady Folklorního sdružení ČR pořádá výbor FoS ČR vzdělávací seminář pro vedoucí členských folklorních souborů, ředitele folklorních festivalů a individuální členy FoS ČR, který se uskuteční ve dnech 21. a 22. 11. 2009 v Top Hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov.Přihláška je v přiloženém Word souboru.

Program semináře:

21.11. 2009 - sobota:

09,00 – 10,00                Prezence účastníků

10,00 – 12,00                Informace o výsledcích FoS ČR při realizaci usnesení X. valné hromady

12,00 – 14,00                Oběd, ubytování

14,00 – 18,00                Semináře k jednotlivým problémům práce souborů:

•  Vedení účetnictví, získávání dotací pro soubor, festival

•  Zahraniční kontakty v práci souboru,  zahraniční zájezdy

•  Propagace a  medializace v činnosti vedení souboru

•  Aktivity dětských folklorních souborů

Semináře poběží souběžně !

18,00 – 19,30                Večeře

19,30 – 24,00                Společné posezení s muzikou

22. 11. 2009 - neděle:

09,00 – 12,00                Společná prohlídka Pražského hradu

Společná prohlídka Prahy

Účastnický poplatek za 1 účastníka jednání činí 250,- Kč, ubytování na 1 noc 500,- Kč, při ubytování na 2 noci 800,- Kč.  Částky jsou splatné předem složenkou nebo bankovním převodem na adresu nebo  účet  sdružení  (VS: 21112009).  Členové, kteří nemají zaplacené členské příspěvky platí  dvojnásobnou částku!  Při prezenci předloží  účastníci doklad o zaplacení poplatku. Přihlášky k účasti zašlete na sekretariát FoS ČR nejpozději do 6. listopadu 2009.

S přátelským pozdravem

Jiří Pokorný v.r.                                               Zdeněk Pšenica v.r.

tajemník Folklorního sdružení ČR                         předseda Folklorního sdružení ČR

Přihláška k účasti na vzdělávacím semináři vedoucích folklorních souborů

ve dnech 21. – 22.11. 2009 v Praze

Folklorní soubor (název, místo)  ________________________________________________