Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Proběhlo 34. Valné shromáždění České rady dětí a mládeže

Proběhlo 34. Valné shromáždění České rady dětí a mládeže

18.4.2011

Ve čtvrtek 14. 4. 2011 od 16. hodin proběhlo již 34. Valné shromáždění České rady dětí a mládeže. Specifické bylo tím, že bylo volební. Po jednoznačné volbě byl do křesla předsedy ČRDM opět zvolen Aleš Sedláček z Ligy lesní moudrosti. Bylo rovněž jmenováno představenstvo ČRDM, za jehož člena byl jmenován Ondřej Mánek zastupující Folklorní sdružení ČR.

Představenstvo ČRDM:

Jan Cieslar, 1. místopředseda (Junák – svaz skautů a skautek ČR)

Ondřej Šejtka, místopředseda (A-TOM)

Michaela Humlová, členka představenstva (ELSA)

Lenka Dvořáková, členka představenstva (Expedice Natura)

Miroslav Jungwirth, člen představenstva (Pionýr)

Jan Husák, člen představenstva (AFS)

Ondřej Chobot, člen představenstva (ČTU)

Tomáš Navrátil, člen představenstva (Junák – svaz skautů a skautek ČR)

Zbyněk Šolc, člen představenstva (ASK ČR)

Jan Burda, člen představenstva, mluvčí Komory krajských rad

Martin Paclík, člen představenstva (Krajská rada Vysočina)

Ondřej Mánek, člen představenstva (FoS ČR)

Jednání byl přítomen i Zdeněk Pšenica, předseda Folklorního sdružení ČR, které bylo jedním ze zakládajících členů české rady dětí a mládeže.

Více informací o VS naleznete v zápisu z jednání (www.crdm.cz/download/mailing/20110415/zapis-34-VS.pdf) a zápisu o volbě předsedy (www.crdm.cz/download/mailing/20110415/zapis-o-volbe-predsedy-34-VS.pdf).