Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Pozvánka do stánku FoS ČR na Regiontour v Brně.

Pozvánka do stánku FoS ČR na Regiontour v Brně.

7.1.2010

Stánek FoS ČR na Regiontour 2009Stánek FoS ČR na Regiontour 2009
Stánek FoS ČR na Regiontour 2009
Křest Katalogu v roce 2009Křest Katalogu v roce 2009
Křest Katalogu v roce 2009

Ve dnech 14. - 17. ledna 2010 se uskuteční na brněnském výstavišti 19. mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour a 20. mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu - GO. V rámci expozicí Regiontour se bude ve stánku číslo 013 v pavilonu „P“ opět prezentovat Folklorní sdružení ČR.

FoS ČR bude ve svém stánku návštěvníkům nabízet informace, tiskové a multimediální materiály o činnosti FoS ČR, o letošních folklorních festivalech a akcích v ČR, a regionálních folklorních sdruženích, o folklorních souborech. Ve stánku budou k dispozici informační letáky, pozvánky na letošní členské festivaly a slavnosti, časopis FOLKLOR, nový Kalendář folklorních akcí na rok 2010, katalogy Folklorní kaleidoskop Jižní Moravy a Folklorní kaleidoskop Vysočiny, prezentace www.folklornisduzeni.cz, DVD a CD z našich festivalů.

Společně s námi se ve stánku bude prezentovat i Spolek pro obnovu venkova ČR.

První den veletrhu, 14. ledna ve 13 hodin, proběhne na Pódiu v pavilonu „P“ slavnostní křest katalogů Folklorní kaleidoskop Jižní Morava a Folklorní kaleidoskop Vysočiny a rovněž Kalendáře folklorních akcí v ČR 2010.

Křest nových publikací bude doprovázet cimbálová muzika souboru Jánošíček Brno.

Folklorní sdružení se bude prezentovat i v rámci stánku č. 109 České rady dětí a mládeže v pavilonu „P“ a ve stánku Centrály cestovního ruchu Czechtourism pavilon „P“ stánek č. 060 .

Folklorní sdružení ČR si letos připomíná 20. výročí založení.

Srdečně vás zveme do našeho stánku i na Slavnostní křest a připomínáme souborům a organizátorům festivalů, že mohou, pokud již neposlali předem, přinést vlastní propagační materiály akcí a souborů, které budou ve stánku prezentovány návštěvníkům.

Zastavte se u nás -Regiontour 2010, pavilon „P“, stánek č. 013.

Vladimíra Draždíková

Více informací : 234 621 207