Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Pozvánka do stánku FoS ČR na Regiontour v Brně

Pozvánka do stánku FoS ČR na Regiontour v Brně

14.1.2009

Ve dnech 15. - 18. ledna 2009 se uskuteční na Brněnském výstavišti 19. mezinárodní veletrh cestovního ruchu Go společně se 18. mezinárodním veletrhem turistických možností v regionech Regiontour. V rámci expozicí Regiontour bude se opět prezentovat FoS ČR ve stánku číslo 2 v pavilonu V.

Folklorní sdružení ve svém stánku bude návštěvníkům nabízet informace, tiskové a multimediální materiály o letošních folklorních akcích v ČR, o činnosti FoS ČR a regionálních sdruženích, o činnosti členských souborů. Ve stánku budou k dispozici informační letáky, pozvánky na letošní členské festivaly a slavnosti, časopis FOLKLOR, nový katalog Cesty za foklorem, Kalendář folklorních akcí na rok 2009, prezentace www.folklornisdruzeni.cz, DVD a CD z našich festivalů.

První den veletrhu, 15. ledna ve 12 hodin, proběhne na velkém pódiu v pavilonu V slavnostní křest průvodce folklorními festivaly "Cesty za folklorem 2009" a následovat bude Tisková konference k letošnímu Národnímu krojovému plesu FoS ČR, který se uskuteční 7.2. 2009 v pražském Obecním domě. Hrát k tomu bude cimbálová muzika brněnského Jánošíčka.

Srdečně Vás zveme do našeho stánku i na Slavnostní křest a připomínáme souborům a organizátorům festivalů, že mohou, pokud již neposlali předem, přinést vlastní propagační materiály akcí a souborů, které budou ve stánku prezentovány návštěvníkům.

V sousedství našeho stánku budou i expozice Valašského muzea z Rožnova pod Radhoštěm, NULK ze Strážnice a Klubu českých turistů.

Zastavte se u nás - Regiontour 2009, pavilon V, stánek č. 2.

Jaroslav Mikunda, DM