Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Poslední rozloučení s Radomilem Rejškem v úterý 8.1.2013

Poslední rozloučení s Radomilem Rejškem v úterý 8.1.2013

27.12.2012

Jménem Folklorního sdružení České republiky oznamujeme, že poslední rozloučení s Radomilem Rejškem − uznávaným tanečníkem, zpěvákem a tanečním pedagogem, spoluzakladatelem, dlouholetým členem a vedoucím Souboru písní a tanců J. Vycpálka, emeritním tajemníkem zahraničních vztahů FoS ČR a čestným členem Mezinárodní organizace pro lidové umění − I.O.V., se uskuteční v úterý 8. ledna 2013 v Praze.
Smuteční obřad bude zahájen v 13.30 hod. v Nové obřadní síni na Olšanských hřbitovech, ul. Vinohradská 157, Praha 3− Vinohrady.

(Poznámka: Obřadní síň se nachází na Olšanských hřbitovech tě.sně u vchodu na křižovatce ulic Vinohradská a  Jana Želivského.)

Za Folklorní sdružení České republiky

Zdeněk Pšenica, v. r.

Vzpomínku na Radka Rejška naleznete na  https://www.youtube.com/watch?v=p91Ezo9x4vs