Česká rada dětí a mládeže ocenila starosty. > Informace > Aktuality > Jednání koordinační rady pro folklor

Jednání koordinační rady pro folklor

4.6.2008 NIPOS-ARTAMA

Dnes se v Praze v sídle NIPOS - Národní informační a poradenské středisko pro kulturu - uskutečnilo jednání Koordinační rady pro folklor.

Za Folklorní sdružení České republiky se jednání zúčastníl předseda FoS ČR Zdeněk Pšenica, místopředseda Josef Langer, za Národní ústav lidové kultury ředitel Jan Krist a vedoucí centra lidových tradic NÚLK Jan Blahušek, za NIPOS ředitelka Lenka Lázňovská, vedoucí Artamy Pavlína Čermáková a odborná pracovnice pro folklor NIPOS Kateřina.

Jednání se zabývalo vyhodnocením 1. semestru Školy lidových tradic a rovněž soutěží choreografií a dalšími společnými tématy. Jednání bylo vedeno v přátelském duchu všech zúčastněných.

FoS ČR, NIPOS a NÚLK